سیستمهای اطلاعاتی حسابداری مبنایی برای تصمیم گیری مدیران است و مدیران زمانی قادر به تصمیم گیری صحیح هستند که اطلاعات سیستمی در اختیار آنها علاوه بر ویژگی های مربوط بودن و به موقع بودن، امنیت نیز در آن تعبیه شده باشد که قابلیت اطلاعات مورد استفاده را تضمین کند. امروزه کمتر سازمانی را میتوان یافت که از شبکه های رایانه ای استفاده نکند و اطلاعات با ارزشی را در آن ذخیره ننماید.

تمامی این سازمانها از ارتباطات پرسرعت و کم سرعت اینترنتی بهره میگیرند. از طرف دیگر، نفوذگران نیز مجهز به ابزارهای پرقدرت و ارزان قیمت نرم افزاری و سخت افزاری به منظور بهره گیری اقتصادی، ارضای کنجکاوی و اخلال در این شبکه ها هستند. بنابراین استقرار یک سیاست امنیتی موثر و پویا، وظیفه هر سازمان برای حفاظت از اطلاعات و وجهه خود است.

در این راستا مالی سافت با دستیابی به جدیدترین پروتکل های امنیت سایبری، ۷ لایه امنیتی را در سیستم های تحت وب خود فعال کرده است که در عین ظاهری ساده دنیای بسیار پیچیده ای از امنیت را در خود جای داده است. در همین جهت مجوز امنیتی افتا که معتبرترین نهاد رسمی برای تامین استانداردهای امنیتی در سیستم های تحت وب و ابری می باشد برای این سیستم فعال می باشد.

مدیریت امنیت اطلاعات بخشی از مدیریت اطلاعات است که وظیفه تعیین اهداف امنیتی، بررسی موانع موجود برای رسیدن به این اهداف و ارائه راهکارهای لازم را بر عهده دارد. همچنین مدیریت امنیت وظیفه پیاده سازی و کنترل عملکرد سیستم امنیت سازمان را برعهده داشته و در نهایت باید تلاش کند تا سیستم را همیشه به روز نگه دارد، بنابراین مدیران و حسابداران باید با انواع تهدیدها و روشهای عاتایجاد امنیت در سیستمهای اطلاعاتی آشنا باشند تا موفق به ایجاد امنیت در سیستمهای اطلاعاتی خود شوند. دستیابی به این امر در گام نخست بسیار دشوار خواهد بود اما با استفاده از سیستم های ابری مالی سافت می توانید امنیت سیستم های مالی و حسابداری خود را به گونه ای بیمه نمایید در حالی که به تنهایی تهدیدات را نمیتوانید به طور کامل از بین ببرد.

مالی سافت با انجام اقداماتی مشخص میتواند تامین امنیت نماید. برقراری امنیت قابل قبول در سیستمهای اطلاعاتی حسابداری باعث افزایش قابلیت اتکاء و قابلیت اعتماد گزارش های مالی میشود که این امر منجر به مفید بودن اطلاعات مندرج در گزارش های مالی برای تصمیم گیری استفاده کنندگان درون سازمانی و برون سازمانی خواهد شد.

خدمات فرعی امنیت در مالی سافت شامل بک آپ گیری لحظه ای، تشخیص ربات ها و مخرب ها، ثبت اطلاعات ورود و خروج و تغییر در بخش های مختلف سیستم می باشد که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.
برای دسترسی دمو به این نرم افزار از گزینه زیر اقدام به ثبت نام نمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *